Whatsapp

Mühendislik - Mimarlık

YATIRIMLARINIZIN
TÜM AŞAMALARINDA YANINIZDAYIZ

Özalp İnşaat akademik kadrosu, teknik altyapısı ve 30 yılı aşkın iş tecrübesi ile Planlama aşamasından itibaren yatırımlarınız için sizlere hizmet vermektedir.

Bünyemizde bulunan uzman kadromuz ile Mühendislik Hizmetlerinin temelini oluşturan İnşaat mühendisliği - Mimarlık ve 3 Boyutlu Tasarım ve işinin uzmanı çözüm ortaklarımız ile birlikte jeoloji mühendisliği, harita mühendisliği ve Yapı denetimi hizmetleri gibi konularda sonuç odaklı hizmetler sunmaktadır.

Ayrıca Makina mühendisliği, elektrik tesisatı  su tesisatı, doğalgaz tesisatı, yangın tesisatları konularında da müşterilerimize projelendirme, uygulama ve kontrol hizmeti sunmaktayız.

 

Mimari proje ve etüdler, tasarımlar, 3D çalışmalar, statik projeler, sistem çözümleri, teknik raporlar, bina dayanıklılık raporları, kentsel dönüşüm raporları, inşaat ruhsatı, temel üstü ruhsatı, iskan işlemleri, kat irtifakı, kat mülkiyeti, veraset - intikal işlemleri, belediye ruhsat projelendirme ve takip işlemleri, enerji kimlik belgesi ve danışmanlık konularında da siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.