Whatsapp

Hakkımızda

ÖZALP İNŞAAT


Özalp İnşaat olarak inşaat sektöründeki 30 yılı aşkın tecrübemiz ve çözüm odaklı yaklaşımımızla Türkiye'nin güvenilir mühendislik ve danışmanlık firmaları arasında yer alıyoruz.
Türkiye’nin seçkin inşaat firmalarına mühendislik, mimarlık, tasarım, proje yönetimi, danışmanlık kontrolörlük alanlarında çözüm ortağı olarak hizmet veriyoruz.
Uzman akademik kadromuz, teknik altyapımız ile bitirdiğimiz ve devam eden projelerimizle sektörün iş hacmi yüksek mühendislik firmalarından biriyiz. Özalp İnşaat olarak ekip çalışmasına, kişisel gelişime ve inovasyona verdiğimiz önemle yapı ve mühendislik sektörünün en güncel uygulamalarını hayata geçirmeye devam ediyoruz.Vizyonumuz


Faaliyet alanındaki tüm gelişmeleri takip ederek müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru tespit edip kaliteli ve yüksek standartlar da Projeler ile kalıcı çözümler üreten, sektörün öncü kuruluşlarından biri olmak. Sektörde inşaat proje ve taahhüt işlerini başarı ile tamamlayıp, işverenlerimize sorunsuz ve örnek olabilecek projeler teslim etmektir.

Misyonumuz


Sunduğumuz mühendislik, mimarlık müşavirlik ve proje hizmetleriyle sektöründe lider şirketlerden birisi olmayı hedeflemekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyetine ve beklentilerine öncelik tanıyarak en iyi projeleri üretmek suretiyle yatırımcıların maksimum kâr etmesini sağlamaya çalışmaktayız..